TEKTAŞ WATCHES & JEWELLERY

35 yıldır lider bir işletme olan TEKTAŞ SAATÇİLİK & MÜCEVHER; AUDEMARS PIGUET, PATEK PHILIPPE, CHOPARD, GUCCI ve CARAN D’ACHE gibi prestijli isviçre markalarının türkiye'deki resmi temsilcisidir. temsil ettiği lüks markaların uluslararası standartlarına uyan ve bunları uygulayan şirket, satış sonrası bölümü içerisinde yer alan tam donanımlı ve kalifiye saat tamiri ekibiyle müşteri hizmetlerini yerel olarak sunmaktadır. bütün yeni ürünlerin lansmanı, dünyanın önde gelen kentleriyle birlikte, istanbul'daki ve ülkemizdeki diğer mağazalarda aynı anda yapılmaktadır.

müşterilerine saat ve mücevherde dünya trendleri hakkında bilgi veren tektaş, ayrıca tarih, miras, teknik bilgi birikimi, el işçiliği, nadir zanaatlar, teknoloji ve araştırma gibi özel konularla da ilgilenmektedir.

TEKTAŞ SAATÇİLİK & MÜCEVHER, ayrıca çağdaş sanata ve zanaatlara merakını göstermek ve yaratıcılığı desteklemek için uzun yıllardır sanatçılarla uluslararası ve yerel işbirlikleri yapmaktadır. kurum, dünyanın en saygın müzelerinden biri olan topkapı sarayı müzesi'nin saat koleksiyonuna sağladığı sponsorlukla aynı zamanda ülkenin zengin geçmişinin getirdiği tarihi mirası da desteklemektedir.