CHOPARD NO TIME TO DIE FİLMİNİN RESMİ SPONSORU OLDU

No time To Die filminde Paloma karakterini canlandıran Ana de Armas, 25. James Bond filminde Chopard'ın Green Carpet Koleksiyonundan üç Haute Joaillerie modeli giyiyor. İnsana ve doğaya saygıyla üretilmiş bu eserler, sinemalarda 30 Eylül'de gösterime girecek "Ölmek İçin Zaman Yok"ta izleyicilerle buluşacak.

CHOPARD SİNEMAYI SEVİYOR

Eş Başkanı ve Sanat Yönetmeni Caroline Scheufele'nin himayesi altında, Chopard düzenli olarak sinemaya verdiği önemi vurguluyor. Chopard, en son James Bond filmi "No time To Die" ın Resmi Ortağı olmaktan gurur duyuyor.

"NO TİME TO DIE " MÜCEVHERLERİ

25. James Bond filminde Ana de Armas tarafından canlandırılan Paloma, toplam 43 karatlık armut biçimli elmaslardan oluşan bir kolye seti takıyor. 82 karatlık armut biçimli ve pırlanta kesim pırlantalardan oluşan bir bileklik de bileğini süslüyor. Son olarak, 14 karat armut biçimli pırlantalarla süslenmiş küpeler, görünümünü zenginleştiriyor.

GREEN CARPET KOLEKSİYONU

" No time To Die"da, Ana de Armas, Chopard Green Carpet Koleksiyonu'ndan üç kreasyon takıyor; bu koleksiyon, Sorumlu Mücevherat Konseyi tarafından onaylanan tedarikçilerden etik Fairmined sertifikalı altın ve elmaslarla tamamen sürdürülebilir koşullarda çıkarılmış materyallerden üretilmiş ilk koleksiyon. 2013'ten beri La Maison Chopard’ın Sürdürülebilir Lüks Yolculuğu projesine kendini adamış olan Eş Başkan ve Sanat Yönetmeni Caroline Scheufele, estetik olduğu kadar etik bir aura yayan bu değerli kreasyonları sergilemeye hevesliydi.

CHOPARD X 007

GOLDEN HEARTS

La Maison Chopard, Happy Hearts - Golden Hearts adlı benzersiz bir mücevher koleksiyonu yaratma konusunda James Bond franchise'ı ile işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyar.